MyProtein Flavdrops vanilka 100 ml

Príchuť
vanilka

• Intenzívna chuť
    • Nemá pipetku ako na fotke

Čakala som, že produkt bude mať pipetku, a prišla flaštička s kvapkadlom. Trošku ma to prekvapilo, keďže som bola zvyknutá na ňu.
    Kupujem na dochutenie plniek, a vždy som spokojná.

• Najlepšia prichut
  • , zakúpené v BodyWorld SK

• - vanilka je odskusana, kupujem 100 ml balenie, univerzalna prichut, pridavam do vselicoho, najma vsak do kavy...spokojnost

Produkt je dost vyrazny, mne stacia 3-4 kvapky na dochutenie salky kavy. Je bez pachuti a s krasnou vonou, balenie 100 ml vydrzi niekolko mesiacov.

Príchuť
vanilka

MyProtein Flavdrops je bezkalorické tekuté sladidlo na báze sukralózy dostupné v rozličných príchutiach. Flavdrops dokážu zázračne ochutiť všetky tvoje neochutené doplnky alebo akýkoľvek nápoj, či jedlo. Stačí nakvapkať pár kvapiek do proteínu, kaše, jogurtu, či kávy. Vďaka praktickému kvapkadlu ľahko odkontroluješ intenzitu ochutenia. Flavdrops má naozaj všestranné využitie a nakoľko neobsahuje žiadne kalórie, tuky, cukry ani sacharidy je vhodný do akejkoľvek diéty. Ak si chceš vytvoriť svoju vlastnú príchuť jednoducho zmiešaj dve príchute dohromady.

• Intenzívna chuť
    • Nemá pipetku ako na fotke

Kupujem na dochutenie plniek, a vždy som spokojná.

• Najlepšia prichut

• , zakúpené v BodyWorld SK

• Výborná alternatíva ako si osladiť tvaroh alebo jogurt super chuť ziadna umelina vanilka je top

• Vynikajúce do kávy
    • Použiteľné aj do pečenie
    • Aj do kaší a cereálií
    • Univerzálne výborné ochucovadlo
    • Bez kalórií
    • Jasné, že to stále nie je to isté, ako cukor

S týmito kvapkami som veľmi spokojný, do kávy ich používam denne.

• , zakúpené v BodyWorld SK

• Ziadne kalorie, super do deficitu
  • , zakúpené v BodyWorld SK

• Veľmi príjemná chuť vanilky. Nie je ako každá, taká fádna, ale je naozaj skvelá. Odporúčam vyskúšať, verím, že nebudete sklamaní a veľmi si ju obľúbite tak ako ja. Rovno si môžete kúpiť veľké balenie, neoľutujete. Vzniká závislosť na tejto príchuti :)